انجام پایان نامه مدیری

راههای انجام پایان نامه مدیریت

ارائه راهکارهای مهم و اساسی جهت نگارش پایان نامه مدیریت بگونه ای که در اسرع وقت موفق به تکمیل و دفاع پیروزمندانه از آن شوید

انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت | نوشتن و تصویب پروپوزال | نگارش صفر تا صد فصلهای پایان نامه

برای نوشتن یک پایان نامه با کیفیت مدیریت؛ چه سلسله مراحلی را طی کنیم؟

رشته  مدیریت یکی از رشته هایی است که دهه های متمادی در معتبرترین دانشگاههای دنیا  تدریس م ی شود و در سالهای اخیر مورد اقبال دانشجویان متعددی قرار گرفته است. این رشته علاوه بر پرداختن به مباحث روز مدیریتی، به علوم دیگری از جمله بازرگانی، مدیریت عوامل انسانی، مدیریت کسب و پیشه، فناوری اطلاعات و … هم وارد شده و در واقع بسیاری از مباحث علوم انسانی؛ تحت تاثیر رشته مدیریت هستند.
این رشته بدلیل محبوبیتی که کسب کرده است در بسیاری از دانشگاههای کشور در مقاطع کارشناسی؛ کارشناسی ارشد و دکتری تدریس می گردد و بازار کار نسبتا بهتری را در قیاس با رشته های دیگر برخوردار است و فارغ التحصیلان این رشته می توانند کارآفرینان موفقی هم باشند.
تمام دانشجویان مقطع ارشد و دکتری جهت فارغ التصیلی و اخذ مدرک خود، ملزم به تهیه یک طرح پژوهشی جامع و کامل بعنوان پایان نامه هستند و می بایست این طرح پژوهشی در حضور اساتید راهنما  ارائه و از آن دفاع کنند.

نحوه نوشتن پایان نامه مدیریت

پایان نامه را از کجا شروع کنیم؟

نگارش و انجام پایان نامه مدیریت؛ به مانند تمام پروژه های پژوهشی ابتدا باید یک موضوع جدید، نوآورانه، کاربردی و مهم انتخاب کنید و اگر قصد ارائه یک کار علمی با کیفیت مطلوب را داشته باشید؛ بایستی برای انتخاب عنوان پایان نامه به اندازه کافی وقت صرف کرده و خلاء های پژوهشی گرایش تخصصی تان را با یک مطالعه گسترده و وسیع کشف و اولویت بندی کنید تا در نهایت با توجه به تواناییها، محدودیتها و مهارتهای فنی خودتان یک موضوع نهایی برای پایان نامه انتخاب کنیم. بعد از انتخاب موضوع پایان نامه؛ نوبت نوشتن پروپوزال خواهد بود.

گریزی بر نحوه نگارش پروپوزال مدیریت

همانطور که در بالا اشاره شد، پس از تایید موضوع پایان نامه باید ابعاد و زوایای مختلف آن را بصورت علمی و آکادمیک بررسی کنیم این کار با تهیه و ارائه پروپوزال امکان پذیر است. انجام پروپوزال مدیریت مستلزم پرداختن به بیش از 15 مولفه است که با «بیان مساله» شروع شده و با «فهرست منابع» خاتمه می یابد. در پروپوزال مدیریت به ابعاد و جنبه های مختلف موضوعی که  انتخاب کرده ایم می پردازیم و از نوآوریها، روش تحقیق، اهداف، کاربردها و … سخن به میان می آوریم و چنانچه پروپوزال به تصویب شورای پژوهشی دانشگاه برسد؛ اجازه خواهیم یافت تا بر روی فصلهای پایان نامه کار کنیم.

لزوم استفاده از خدمات مشاوره

توصیه اکید فارغ التحصیلان ممتاز رشته مدیریت به دانشجویانی که تازه در مرحله نگارش پایان نامه شان هستند همواره آن است که چنانچه از تجربه کافی در این زمینه ندارید؛ جهت صرفه جویی در وقت و هزینه تان حتما از مشاورین با تجربه و دلسوز استفاده کنید و مطمئن باشید موفقیت بدون استفاده از مشورت کارشناسان خبره امکان پذیر نیست.

نوشتن صفر تا صد فصول پایان نامه مدیریت

برای انجام پایان نامه مدیریت بایستی یک برنامه ریزی جامع مطالعاتی در نظر بگیریم چراکه این پروژه اصلا با مطالعات پراکنده و غیر اصولی قابل انجام نخواهد بود. و اگر هدف شما ارائه یک پایان نامه ارزشمند و تاثیرگذار است و صرفا به دفاع و فارغ التحصیلی نمی اندیشید؛ ابتدا باید یک سلسله مطالعات تخصصی پیرامون موضوعی که انتخاب کرده اید داشته باشید و به منابع غنی، معتبر و به روز رجوع کنید. برای نوشتن سه فصل اول پایان نامه که معمولا شامل تعاریف کلی؛ مبانی نظری؛ پیشینه تحقیق و تشریح روش پژوهش است باید به اصول کلی نگارش، شیوه نامه اختصاصی دانشگاهتان، نحوه رفرنس دهی صحیح مطالب، پرهیز از کپی برداری و … توجه ویژه ای داشته باشید. ضمنا به این نکته توجه داشته باشید که در سالهای اخیر تمام پایان نامه های دانشگاهی از نظر میزان شباهت به پروژه های سایر دانشجویان به دقت مورد بررسی قرار می گیرد پس باید از استفاده بی رویه از مقالات و پایان نامه های دیگران اجتناب کنید.

مهمترین مرحله پایان نامه مدیریت؛ محتوای فصل چهارم و پنجم است که درواقع اصلی ترین بخش از پژوهش شما را تشکیل می دهد و باید کاملا علمی و قوی و بر پایه یافته های تحقیق و تجزیه و تحلیل داده های آماری معتبر نوشته شود این فصول در انجام رساله دکتری مدیریت اهمیت دوچندان دارد و در واقع تمام زحماتی که برای نوشتن سه فصل اول پایان نامه تان متحمل شده اید فقط مقدمه ای برای ورود به فصول چهارم و پنجم بوده است. با نوشتن فصل چهارم، پایان نامه شما به سمت کامل شدن حرکت خواهد کرد. این فصل از پایان نامه مدیریت شامل یافته های تحقیق؛ داده های آماری و تجزیه و تحلیل آنها و حصول نتایج مورد نظر است. در فصل چهارم پایان نامه (حسب مورد) با یکی از نرم افزارهای تخصصی آمار می توانید تحلیلهای تخصصی را انجام داده و خودتان را آماده نتیجه گیری در فصل پنجم کنید. در فصل پنجم؛ نتایجی که در خلال تحقیق کسب کرده اید را جمع بندی کرده و در قالب «نتیجه گیری» و «پیشنهادات» ارائه می کنیم.

هزینه انجام پایان نامه مدیریت

هزینه انجام پایان نامه مدیریت

هزینه انجام پایان نامه مدیریت در موسسات معتبر پژوهشی به عوامل متعددی بستگی دارد که باید مورد بررسی قرار بگیرد. از جمله این موارد می توان به موضوع انتخابی، روش تحقیق یا همان روش جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل آنها، میزان دسترسی به منابع معتبر و خیلی مسائل دیگر
اما چیزی که مهمتر از هزینه خدمات است؛ اینکه موسسه ای را انتخاب کنیم که صلاحیت نگارش پایان نامه مدیریت را با بالاترین سطح کیفیت داشته باشد. چراکه اخیرا مشاهده شده موسسات سودجوی بسیاری در این حوزه فعالیت می کنند در حالیکه قادر به ارائه یک کار با کیفیت نیستند.
اگر موسسه خاصی را هنوز انتخاب نکرده اید؛ می توانید از خدمات مجتمع ایران داکیومنت استفاده کنید. مشاورین و محققین این مجموعه بهترین راهکارها را به شما ارائه خواهند کرد و تا جلسه دفاع پشتیبان شما هستند.

استخدام کارشناس ارشد حقوق
معرفی بهترین فرصتهای شغلی به فارغ التحصیلان رشته حقوق در تمامی گرایشهای تخصصی این رشته. دورکاری، تمام وقت یا پاره وقت

استخدام کارشناس ارشد و دکترای زبان انگلیسی
از فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در تمام گرایشهای آموزش، ادبیات و مترجمی زبان انگلیسی دعوت به همکاری می گردد